İkinci El Endüstriyel Cafe Malzemeleri Satışı

İkinci El Endüstriyel Cafe Malzemeleri Satışı
ikinci el cafe malzemeleri (2).
ikinci el cafe malzemeleri (1).
ikinci el cafe malzemeleri (3).
ikinci el cafe malzemeleri (4).
ikinci el cafe malzemeleri (5).
ikinci el cafe malzemeleri (6).
ikinci el cafe malzemeleri (7).

İkinci El Endüstriyel Cafe Malzemeleri Satışı

 

Restaurant, Cafeterya, Kasap, Otel, Market, Büfe, Lokanta, Bar gibi. Firmaların her köşesinde bulunabilecek endüstriyel iş yükünü hızlandıran eşyalar özellikle paslanmaz ve mutfaklarda daha sıklıkla kullanılmaktadır. Endüstriyel mutfak ekipmanları genel olarak alet edevat, araç gereç olarak da isimlendirilmektedir. Mutfağın tüm ruhunu değiştiren bu ekipmanlar genel olarak şunlardır: Endüstriyel bulaşık makinesi, Endüstriyel buz dolabları ve çeşitleri, Endüstriyel set üstü fırınlar;  Endüstriyel küçük ev aletleri olarak isimlendirebileceğimiz: Endüstriyel sıkma makineleri, tost makinesi, blender gibi eşyalardır. Bunlar genel olarak mutfak içerisinde konumlandırılan ekipmanlardır. Bir de bu aletlerin daha fonksiyonel olarak kullanılan yerleri vardır. Catering şirketleri, otel mutfakları, lokantalar, cafeler vb. birçok kamu hizmeti sunan alanlarda ikinci el Endüstriyel mutfak ekipmanları çok daha fazla kullanılmaktadır.

 

Mutfak ekipmanları genel olarak ‘’ donanım’’ anlamına gelmektedir. Bu kategorinin içerisine; yan ürünler, tesisat malzemeleri girmektedir. Mimari olarak son derece modern olan bu ekipmanlar mutfak işlerinde oldukça kolaylık sağlayan ekipmanlardır. Özellikle işletmeler ve şefler için Endüstriyel mutfak malzemeleri son derece önemlidir. Aynı şekilde bir şef için de ergonomik mutfak ekipmanları hayati önem taşır.Ünlü ve tanınmış bir restoran şefi her şeyden önce mutfak ekipmanlarına büyük bir hassasiyet gösterir. Çünkü bu gibi işletmelerde hız ve pratiklik son derece önemlidir. Seri ve lezzetli hizmet anlayışı birinci ilkedir. Bu endüstriyel tasarımların teknolojik olarak da gelişmiş olması bir şef için en gerekli ergonomilerden bir tanesidir. Gelişen teknolojiler ile birlikte zaten mutfak ekipmanları hem daha kullanışlı hem de şık olarak üretilmektedir. 

 

Endüstriyel mutfak ekipmanları denildiği zaman birçok çeşide bizde mümkündür. Rekabetin yoğun olarak yaşandığı bir sektör olması dolayısı ile de bu tip hızlı üretim ürünlerine ikinci ellerine sıkça rastlamak mümkündür. Tüm gelişimler, değişimler ve endüstriyel ataklar mutfak kültürü için son derece önemlidir. Çünkü mutfak; kültürel bir kavramdır. Ülkelere göre, coğrafi şartlara göre, üretilen besinlere göre değişiklik gösteren evrensel bir yerdir, mutfak… Birçok mutfak ritüeli vardır. Özel günlerde, büyük davetlerde, düğünlerde, doğum günlerinde her daim ihtiyaç duyulan en önemli kavramdır. Şehirler arası yolculuklarda ya da kıtalar arası ülkeler arası yolculuklarda her gidilen yerin öncelikli olarak mutfağı konuşulur. Mutfak, farsça kökenli bir sözcüktür. Tabh olarak gelmiş ve Türkçeleşerek mutfak olmuştur. Geçmişten gelen çok köklü bir kavram olan mutfak; Osmanlıda da Matbah-ı Amire olarak isimlenirmiş. Topkapı sarayında, kaşıkçı elmasının sergilendiği yer Matbah-ı Amire bölümleridir. Bu bölümler saray için şifa bölümleriydi. İşte mutfak her kültür için, her dönem için, her ülke için önemli bir mirastır. Bu mirasın ekipmanları, tatları, malzemeleri her geçen gün değişen zaman ile birlikte gelişime ve değişime uğramaktadır. Marifetli ellerin büyük önem arz ettiği mutfaklarda, ekip ve ekipmanlarında büyük önemi vardır. Gelişen teknoloji şimdi bize bunları fazlası ile sunmaktadır. 

 

Endüstriyel mutfak ekipmanları her mutfak için son derece şık, kullanışlı, fonksiyonel kullanımlar sağlamaktadır. Büyük işletmelerin, orta ölçekli işletmelerin, cafelerin, restoranların, evlerin; kısacası yemek yapılan, lezzet yaratılan her yerin bu mutfak ekipmanlarına son derece ihtiyacı vardır. sıfırları çok pahalı olduğundan 2.elleri sıfırının 3'te1 fiyatına satıldığından çok talep görmekte ve arz edilmektedir. Teknolojinin bu denli geliştiği bir dönemde bunları kullanmak herkes için son derece zahmetsiz olmaktadır. Önümüzdeki yıllar içerisinde teknolojik yapılanmanın artması ile birlikte daha birçok endüstriyel mutfak gereci ile karşılaşmak mümkün olacaktır. 2.el endüstriyel mutfak malzemeleri alanlar üsküdar'da 2.el endüstriyel mutfak malzemeleri alımı yapanlar ümraniye'de ikinci el lokanta mutfak malzemeleri satan ataşehir'de restaurant ekipmanları a'dan z ye komple alınır. Türkiye'nin her yerinde komple lokanta restaurant otel ve cafe malzemeleri satışımız olmakta isterseniz ambar araştırarak adrese teslim şeklinde sizlere yolluyabiliyoruz.

 

2. El endüstriyel cafe malzemeleri alımı ve satımı

Endüstriyel Cafe Malzemeleri Alımı, Endüstriyel Cafe Malzemeleri satışı, Endüstriyel Restaurant Malzemeleri Alımı, Endüstriyel Restaurant Malzemeleri Satışı, Endüstriyel Bar Malzemeleri Alımı, Endüstriyel Bar Malzemeleri Satışı Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satışı hizmetleri vermekteyiz.boyabat tuğla

Eski Mutfak | Endüstriyel mutfak elemanları Alım ve satımı
2019 © Tüm hakları saklıdır.


İletişim Bilgileri

 Adres : Davutpasa Cad Tim 2 İş Merkezi No: 54 Topkapı/ İSTANBUL

Cep: 0535 329 39 98
Tel : 0212 612 95 85
Tel : 0212 480 04 33
Fax : 0212 612 95 85
E-mail : info@eskimutfak.com
             mustafaoklu77@hotmail.com