Mutfak Malzemesi Alımı

İkinci El Mutfak malzemesi alım ve satımı

ikinci-el-endustriyel-mutfak-ekipmanlari
ikinci el endüstriyel mutfak alımı.
ikinci el endüstriyel mutfak malzeme aım satış (2).
ikinci el endüstriyel mutfak malzeme aım satış (3).
ikinci el endüstriyel mutfak malzeme aım satış (1).
ikinci el endüstriyel mutfak malzeme aım satış (4).
ikinci el endüstriyel mutfak malzeme aım satış (5).
ikinci el endüstriyel mutfak malzeme aım satış (6).

Eski Mutfak Endüstriyel Mutfak Elemanları, kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi, kaliteli malzeme kaliteli işçilik anlayışı, ekonomik fiyatlandırma ve ürün çeşitliliği ile Endüstriyel Mutfak Sektörüne hizmet vermektedir.

Kafeterya, Cafe, Lokanta, Restaurant, Otel, Bar, Catering 2.el endüstriyel mutfak malzemeleri ve ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları arıyorsanız yada satıyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız. 2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarında kampanyalı fiyatlar, bol ve geniş ürün yelpazesi ve paslamaz ürünlerimiz 304 kaliteden oluşmaktadır. İkinci el endüstriyel mutfak ürünlerini; komple veya tek parça ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alıyoruz. Onarım, Bakım ve temizliğini yapıldıktan sonra satışa çıkarıyoruz. Ürünlerimizin tamamı ESKİ MUTFAK garantisi ve güvencesiyle satılmaktadır.

Firmamız, pişirme grubu hariç diğer tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarının imalatını yapmaktadır. Standart ekipmanların üretiminin yanında özel ölçülerde endüstriyel mutfak ekipmanları imalatı yapmaktayız.

Eski Mutfak Endüstriyel Mutfak Elemanları, otel, restaurant, lokanta, kafeterya, bar, pastahane vb. tesislerde yer alan endüstriyel mutfakların projelendirlmesi, imalatı ve uygulamasını anahtar teslimi gerçekleştirmektedir.

İkinci EL Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

2. El endüstriyel mutfak malzemeleri alımı ve satımı

Endüstriyel Cafe Malzemeleri Alımı, Endüstriyel Cafe Malzemeleri satışı, Endüstriyel Restaurant Malzemeleri Alımı, Endüstriyel Restaurant Malzemeleri Satışı, Endüstriyel Bar Malzemeleri Alımı, Endüstriyel Bar Malzemeleri Satışı Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satışı hizmetleri vermekteyiz.

 

İkinci El Endüstriyel Mutfak Ekipmanı Alıyoruz

İkinci el endüstriyel mutfak ekipmanları için çeşitli nedenlerden dolayı işletme kapanış olabil yada mutfak yenilemesine gidebilirsiniz. Bu durumda bir çok endüstriyel mutfak ekipmanı boşa çıkacak olup firmamız bu konuda alım desteği sağlayacaktır. Kullanmadığınız her endüstriyel mutfak ekipmanları için adresinize geliyor tespit yapıyor ve değerini belirliyoruz. Satmaya kesin karar verdiğiniz uzmanımız eden değeri hemen nakit olarak vermektedir.

Endüstriyel mutfak ürünüleri alım ve satışında bizimle görüşmeden kesinlikle karar vermeyiniz.boyabat tuğla

Eski Mutfak | Endüstriyel mutfak elemanları Alım ve satımı
2019 © Tüm hakları saklıdır.


İletişim Bilgileri

 Adres : Davutpasa Cad Tim 2 İş Merkezi No: 54 Topkapı/ İSTANBUL

Cep: 0535 329 39 98
Tel : 0212 612 95 85
Tel : 0212 480 04 33
Fax : 0212 612 95 85
E-mail : info@eskimutfak.com
             mustafaoklu77@hotmail.com