Bar Malzemeleri Alımı

Bar Malzemeleri Alımı, İkinci El Bar Malzemeleri Alımı, Bar Malzemeleri Satışı

ikinci el bar malzemesi alanlar
ikini el endüstriyel bar malzeme alım satışı (1).
ikini el endüstriyel bar malzeme alım satışı (3).
ikini el endüstriyel bar malzeme alım satışı (6).
ikini el endüstriyel bar malzeme alım satışı (5).
ikini el endüstriyel bar malzeme alım satışı (4).
ikini el endüstriyel bar malzeme alım satışı (7).
ikini el endüstriyel bar malzeme alım satışı (2).

Endüstriyel malzemelerin yine yoğun olarak kulanıldığı yerlerden biride Bar işletmeleridir. İkinci el bar malzemeleri için arayışınız olan tüm ürünleri firmamızda bulabilirsiniz. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere bir çok bar işletmesi yıl boyu yeni açılış yapmakta veya yenilenmektedir. Bu esnada da ciddi maliyetler doğmaktadır. Firmamız ikinci el bar malzemeleri satışı ve alımı yapmakta olup sizlere daha ekonomik çözümler sunmaktadır. Sıfır ürünler yerine oldukça kullanışlı ve işlevsel endüstriyel ürünler ile çok daha fazla avantaj sağlanabilmektedir.

İkinci el bar malzemeleri alan ve ürünlerinize değer kaybı yaşatmadan fiyat verecek firma arayışında iseniz mutlaka bizlere ulaşınız. Tüm bar malzemeleriniz için yerinde tespit yapıyor ve değerinde nakit olarak sizlerden alım yapmaktayız. Satın almış olduğumuz ürünleri gerekli bakım onarımdan geçirerek yeni bar işletmesi açmak isteyen girişimlerimize de yeniden kullanım için uygun fiyatlarla sunmaktayız.

 

2. El endüstriyel bar malzemeleri alımı ve satımı

Endüstriyel Cafe Malzemeleri Alımı, Endüstriyel Cafe Malzemeleri satışı, Endüstriyel Restaurant Malzemeleri Alımı, Endüstriyel Restaurant Malzemeleri Satışı, Endüstriyel Bar Malzemeleri Alımı, Endüstriyel Bar Malzemeleri Satışı Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satışı hizmetleri vermekteyiz.boyabat tuğla

Eski Mutfak | Endüstriyel mutfak elemanları Alım ve satımı
2019 © Tüm hakları saklıdır.


İletişim Bilgileri

 Adres : Davutpasa Cad Tim 2 İş Merkezi No: 54 Topkapı/ İSTANBUL

Cep: 0535 329 39 98
Tel : 0212 612 95 85
Tel : 0212 480 04 33
Fax : 0212 612 95 85
E-mail : info@eskimutfak.com
             mustafaoklu77@hotmail.com