Cafe Malzemesi Alımı

Cafe Malzemesi Alımı , cafe malzemesi alanlar, cafe mutfak malzemesi alanlar, cafe malzemeleri stmak istiyorum

endustriyel-cafe-mutfak-malzemesi-alanlar
ikinci el cafe malzemeleri (2).
ikinci el cafe malzemeleri (3).
ikinci el cafe malzemeleri (1).
ikinci el cafe malzemeleri (5).
ikinci el cafe malzemeleri (7).
ikinci el cafe malzemeleri (6).
ikinci el cafe malzemeleri.

Cafe işletmerinde de endüstriyel ürünlerin kullanımı oldukça yüksektir. Cafe konsepti ve işletme büyüklüğüne göre bir çok farklı, işlevsel endüstriyel mutfak malzemeleri kullanılmaktadır. Endüstriyel hazırlık ekipmanları, soğutucu dolaplar , davlumbazlar, pişirme ekipmanları, endüstriyel makina aparatları, banko çeşitleri, fırınlar gibi bir çok ürün grubunu sitemizde bulabilirsiniz.

Maliyeti yüksek olan Cafe kurulumlarında ikinci el endüstriyel ürün almak ve kullanmak oldukça avantajlı bir çözümdür. Ancak yıpranmış ve kalitesine güvenmediğiniz yerleden ürün alırken dikkatli olmamız gerekmektedir. Firmamız, tüm müşterilerine bakımları eksiksiz olarak yapılmış ürünlerin satışını yapmakta ve firma güvencesi altında satış yapmaktadır.

İkinci el Cafe malzemeleri satışı yaptığımız gibi firmamız ikinci el cafe malzemelerinin alımını da yapmaktadır. Kullanmadığınız tüm ürünleriniz için bizlere ulaşabilir ve değerine elden çıkarabilirsiniz. Kapanışı yapmayı düşündüğünüz işletmenizin tüm cafe malzemeleri için bizlere ulaşarak teklif isteyebilirsiniz. Firma uzmanımız tüm ürünlerinizi yerinde görüp değerinde ve nakit olarak alım yapmaktadır.

Tüm cafe ve endüstriyel mutfak ürünlerinde çözüm ortağınız olarak sizlere en fiyatları vereceğimizden şüphe duymayınız ve bizden fiyat almadan ürün satmayınız.

2. El endüstriyel cafe malzemeleri alımı ve satımı

Endüstriyel Cafe Malzemeleri Alımı, Endüstriyel Cafe Malzemeleri satışı, Endüstriyel Restaurant Malzemeleri Alımı, Endüstriyel Restaurant Malzemeleri Satışı, Endüstriyel Bar Malzemeleri Alımı, Endüstriyel Bar Malzemeleri Satışı Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satışı hizmetleri vermekteyiz.boyabat tuğla

Eski Mutfak | Endüstriyel mutfak elemanları Alım ve satımı
2019 © Tüm hakları saklıdır.


İletişim Bilgileri

 Adres : Davutpasa Cad Tim 2 İş Merkezi No: 54 Topkapı/ İSTANBUL

Cep: 0535 329 39 98
Tel : 0212 612 95 85
Tel : 0212 480 04 33
Fax : 0212 612 95 85
E-mail : info@eskimutfak.com
             mustafaoklu77@hotmail.com