İkinci El Endüstriyel Bar Malzemeleri Satışı

İkinci El Endüstriyel Bar Malzemeleri Satışı

İkinci El Endüstriyel Bar Malzemeleri Satışı
ikini el endüstriyel bar malzeme alım satışı (1).
ikini el endüstriyel bar malzeme alım satışı (3).
ikini el endüstriyel bar malzeme alım satışı (6).
ikini el endüstriyel bar malzeme alım satışı (8).
ikini el endüstriyel bar malzeme alım satışı (5).
ikini el endüstriyel bar malzeme alım satışı (7).
ikini el endüstriyel bar malzeme alım satışı (2).

İkinci El Endüstriyel Bar Malzemeleri Satışı

Ürünlerin başına ‘’İkinci el’’ eklemesi yaptığınız takdirde kalite standartları düşmüyor ya da ürünlerin kullanım ömrü tahmin ettiğiniz kadar az olmuyor. Tam aksine, eğer ürün iyi kullanılmış ve bakımları düzenli bir şekilde yapılmışsa çok daha uygun fiyata çok daha kaliteli ürünlere sahip olma fırsatına sahipsiniz. ikinci el bar mutfak ekipmanları satışlarımız devam ediyor ve sıfır piyasası çok yüksek olan profesyonel mutfak ürünlerini daha uygun rakamlar eşliğinde siz değerli dostlarımıza sunuyoruz. Sıfır piyasasına bakıldığında bütçeleri ciddi manada zorlayacak olan ürünlerin yer aldığını görebiliyoruz ve bu da birçok firmayı ya da kişiyi bu ürünlerden uzaklaştırabiliyor.

İkinci el bar mutfak ürünleri ile ilgili ön yargılarınızdan kurtulmanızı rica ediyoruz ve zaten satışını yaptığımız ürünleri incelediğinizde bu ön yargılar kısa sürede ortadan kalkacaktır. Piyasa oldukça hareketli ve bizler de bu hareketli piyasada yerimi almış durumdayız. Eski Mutfak endüstriyel mutfak ailesi olarak en uygun rakamlara ile mutfaklarınıza katkıda bulunmayı hedefliyor ve bu hedefe de yakın zamanda ulaşmış durumdayız. Profesyonel mutfakların ihtiyaçlarının farkındayız ve bu ihtiyaçlara yönelik çalışmalarımıza da hız kesmeden devam ediyoruz. Ürün kalitesi konusunda aklınıza herhangi bir soru işareti gelmesin ve vakit bulduğunuz takdirde firmamızı ziyaret ederek ürünleri de detaylı bir şekilde incelemenizi isteriz.

Mutfak Ekipmanları

Endüstriyel ikinci el mutfak sektöründe rakibimiz olan çok sayıda firma var ancak biz bir yarışma içerisinde olmak yerine daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyatlar ile sunmak ve her bütçeye hitap etmek istiyoruz. İkinci el algısını kırmak adına elinden geleni yapan yönetim kadromuz ile birlikte daha uzun süre bu sektörde yer almaya devam edeceğiz. İkinci el piyasasını elimizde tutuyor ve siz değerli dostlarımızın taleplerine de hızlı bir şekilde yanıt veriyoruz. Mutfaklarınızın eksiklerini belirleyin ve hemen bizimle iletişime geçin. Sıfır ürünlere yüksek rakamlar ödemek yerine ikinci el ürünler ile birlikte yeni bir mutfak tasarlayabilirsiniz.

Uygun fiyat ve kalite standartlarının çok üstünde ürünlerin yanı sıra bu ürünlerin montaj işlemini de bizler yapıyoruz. Bilindiği üzre profesyonel mutfak ürünleri çok daha sıra dışı ve boyut olarak da çok daha büyük ürünlerdir. Tek başına montaj işlemini yapmanız neredeyse imkansız ve bu konuda da sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya devam ediyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ve montaj hizmetleri ile birlikte haftanın her günü çalışmalarımıza devam ediyor ve eksik ürünlerin tedariğini de en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Web sitemizde yer alan ürünler sizlere de fikir verecek ve mutfaklarınızın ihtiyaçlarını da belli oranda karşılayacaktır. Dilerseniz müsait bir zamanda firmamızı ziyaret edebilir ve daha yakından ürün incelemesi yapabilirsiniz.

 

2. El endüstriyel bar malzemeleri alımı ve satımı

Endüstriyel Cafe Malzemeleri Alımı, Endüstriyel Cafe Malzemeleri satışı, Endüstriyel Restaurant Malzemeleri Alımı, Endüstriyel Restaurant Malzemeleri Satışı, Endüstriyel Bar Malzemeleri Alımı, Endüstriyel Bar Malzemeleri Satışı Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satışı hizmetleri vermekteyiz.boyabat tuğla

Eski Mutfak | Endüstriyel mutfak elemanları Alım ve satımı
2019 © Tüm hakları saklıdır.


İletişim Bilgileri

 Adres : Davutpasa Cad Tim 2 İş Merkezi No: 54 Topkapı/ İSTANBUL

Cep: 0535 329 39 98
Tel : 0212 612 95 85
Tel : 0212 480 04 33
Fax : 0212 612 95 85
E-mail : info@eskimutfak.com
             mustafaoklu77@hotmail.com